Blog

 • SBK Brno 2019

  Začátkem ledna jsme se zúčastnili prvního ročníku SBK Dance Festival v Brně, který pořádala naše externí lektorka Alexandra.

  více
 • Moje cesta k salse: Jesús (EN)

  My way to salsa started from a very early age. In Peru where I come from is common to listen to salsa in radios all day and everywhere u go, u come across with salsa. I remember trying to memorize the lyrics of songs like “Pedro Navaja from Ruben Blades” or “Se parecio tanto a ti from el Grupo Niche” as well as many others since I was 5  years old.

  více
 • Ako pozvat dievca do tanca

  Pozvat dievca do tanca patri k velmi dolezitym interakciam minimalne v oblasti spolocenskych a latino tancov.

  více
 • Salsa interpreti

  Už nějakou chviličku Vám slibuje seznam našich oblíbených intepretů salsy. Tak to berte třeba jako malý vánoční dáreček. Prý jste ale trošku zlobili :-))), takže ten seznam není tak úplně kompletní, i když se to nezdá. Děláme si legraci. Intepretů jsou opravdu mraky, takže tento seznam prosím neberte jako kompletní, ale třeba jako inspiraci a především jako seznam toho, co máme nejradši my. Enjoy :-)

  více
 • Moje cesta k salse: Alexandra (EN)

  Alexandra has been interested in music since her early childhood in Hungary already, played piano for 8 years, but in 2007 she found herself on a salsa class in Hungary as emotional support of a friend. "I have always been the clumsy one. Stepping on the guy's feet, never knowing where is left or right, zero body control... Tough start, but I took it as a challenge.

  více
 • Moje cesta k salse: Jozef

  Kde bolo tam bolo, kde sa piesok lial a voda sa sypala, narodil sa jeden zvláštny chlapec. Vždy mal blízko k aktívnemu pohybu a keďže futbal ani iné športové aktivity neboli jeho silnou stránkou, lákal ho tanečný pohyb. Nečudo, chlapcovi z dediny tanec zo žíl nikdy úplne neodstránite.

  více