Kdo jsme

Taneční škola byla založena ještě jako Salsa s Jesúsem a Adélou na podzim roku 2013, kdy jsme v Českých Budějovicích otevřeli náš první kurz salsy, tehdy ještě salsy LA neboli on1. Od té doby se náš tým rozrostl o několik skvělých lektorů, kteří dříve byli našimi studenty, a tak se z nás stala Salsa Escuela. Pravidelně se jezdíme vzdělávat do zahraničí na různé kongresy nebo do vyhlášených tanečních škol.

Adéla Mrkáčková

Lektorka

Adéla začala s prvními tanečními kroky ve čtyřech letech. Po vyzkoušení mnoha tanečních stylů nakonec našla největší zalíbení v salse. S oblibou přijímá nové výzvy a překonávání sama sebe nejen na tanečním parketě, ale i v osobním životě. Její druhou největší vášní není nic jiného než španělština.

Javier Jesús Escobar Castillo

Lektor

Jesús se salsou v krvi už narodil. Jestli chcete poznat jaké to je žít životním stylem "salsa", musíte se seznámit. Je vášnivým sběratelem hudby a skvělý, stále veselý a neúnavný lektor.

Adéla Mrkáčková

Lektorka