Salsa - České Budějovice

...je hudba, tanec a životní styl.

Salsa v sobě snoubí směsici afrokubánských rytmů, které byly postupem času obohaceny dalšími rytmy jako je americký jazz, brazilská samba, kolumbijská kumbia a další. Je to zkrátka taková “omáčka” různých stylů. Na našich lekcích se setkáte se stylem salsy New York, který se tančí na druhou dobu (on2), tzn. Že tanečník se řídí podle perkusí. Salsa může bát velice vášnivá, ale také romantická a hravá. Jakmile ji jednou žačnete milovat je to láska na celý život.

Salsa je krásný rytmus bohatý na hudební nástroje. Vyučujeme salsu on2, který se vyvíjel v New Yorku. Kurzy jsou buď pro páry (není podmínkou přihlásit se v páru) nebo pro jednotlivce (footwork, styling). Na párových lekcích se střídají partneři, a tak každý tančí s každým.

Kurzy v letním semestru budou probíhat od 21.6. do 22.7. a pak opět v srpnu.

Vzhledem k vládním nařízením bude jejich kapacita omezena (prosíme o dodržování nařízení).

Rozvrh a rezervace ZDE

Pozn. Pro více info o kurzech v Praze nás prosím kontaktujte na salsaescuelapraga@gmail.com.

Cena:od 300 Kč,-Kč/osobu

Bachata - České Budějovice

Bachata je romantický tanec, který pochází z Dominikánské republiky. Jejím základem je kubánský son, merengue a bolero. V současné době se můžeme setkat se třemi styly a to s dominikánskou bachatou (původní styl), moderní bachatou a bachatou sensual. Na našich lekcích Vám dáme ochutnat od každého trochu. Rytmus bachaty je velice chytlavý a v poslední době obzvlášť populární díky remixům současné populární hudby do bachaty.

Bachata původně pochází z Dominikánské republiky a získává si v současnosti obrovskou oblibu. Vyučujeme od každého stylu trochu (dominkánská bachata, bachata sensual, bachata moderna). Kurzy jsou buď pro páry (není podmínkou přihlásit se v páru) nebo pro jednotlivce (footwork, styling). Na párových lekcích se střídají partneři, a tak každý tančí s každým.  Kurzy probíhají v ČB.

Kurzy v letním semestru budou probíhat od 21.6. do 22.7. a pak opět v srpnu.

Rozvrh a rezervace ZDE

Cena:od 300 Kč,-Kč/osobu

Salsa - Praha

Ve chvíli, kdy proniknete do tajů základů salsy je paradoxně velice důležité se vrátit kousek zpátky a začít do detailů pracovat na krocích, které už znáte. Od základního kroku po těžší figury, držení těla, body movement a další. Jedny z nejvíce náročných aspektů tance bývá muzikalita a otočky. Pilování techniky otoček tak neponechejte náhodě, vše je jen o tréninku.

Salsa music is a mix rhythms mainly coming from Cuba. We teach salsa on2 that has its origins in cuban rhythms as Son and Mambo and that it was later developed in NY.

For more info please contact us on salsaescuelapraga@gmail.com.
Cena:-,-Kč/osobu